O Melhor Studio Do Brooklin
O Melhor Studio Do Brooklin São Paulo is gelegen in de Campo Belo wijk binnen 5 minuten loopafstand van Sagrado Coração de Jesus Church.
Dit appartement is hangig gelegen binnen 5 km afstand van Parque Ibirapuera en vrij dicht bij het metrostation Brooklin. Het appartement ligt binnen 10-minuten rijafstand van het Estádio do Morumbi in São Paulo. O Melhor Studio Do Brooklin bevindt zich binnen 6 km afstand van het Museu da Imagem e do Som.
Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Deze accommodatie ligt op 10 minuten rijden van de Congonhas luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jockey Club4,8 km
- Morumbi Stadium4,5 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge1,6 km
- Credicard Hall4,6 km
- Ibirapuerapark5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas4 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van O Melhor Studio Do Brooklin.
Gasten van O Melhor Studio Do Brooklin kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Parque Ibirapuera, op 15 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museu da Imagem e do Som (6 km) en het Estádio do Morumbi (4 km). - ❓
Hoeveel kost het om O Melhor Studio Do Brooklin te boeken?
De prijs van het boeken van O Melhor Studio Do Brooklin is $44. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt O Melhor Studio Do Brooklin?
Ter plaatse kunnen gasten van O Melhor Studio Do Brooklin de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van draadloos internet in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van O Melhor Studio Do Brooklin?
O Melhor Studio Do Brooklin bestaat uit 28 vierkante meter.